Wyobraź sobie spokojną, zieloną przestrzeń otoczoną wyjątkowymi widokami na pasma górskie…
Wyobraź sobie swój apartament, który zapewnia maksimum prywatności i bezpieczeństwa.
Dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nowe apartamenty Łagodna to dwa nowoczesne, kameralne budynki powstające przy ulicy Łagodnej w Bielsku Białej, w rejonie dzielnicy Złote Łany. Lokalizacja osiedla w spokojnym sąsiedztwie willowej zabudowy jednorodzinnej oraz bliskość terenów rekreacyjnych pozwoli przyszłym mieszkańcom spełnić marzenia o życiu blisko natury, bez rezygnowania z miejskich udogodnień.

Nowoczesna, stylowa architektura osiedla zostanie doskonale wkomponowana w otoczenie. Na elewacjach dominować będzie jasna, stylowa kolorystyka. Wnętrza klatek schodowych w budynkach również utrzymane zostaną w nowoczesnej, jasnej tonacji.

Na miarę Twoich potrzeb

W bogatej ofercie 118 lokali znajdą się zarówno kawalerki, jak i apartamenty 3 i 4 pokojowe dla ceniących przestrzeń. Atrakcyjne układy mieszkań oraz szeroki wybór metraży od 36 do 78 m2 umożliwią znalezienie propozycji idealnie dopasowanej do różnych potrzeb i stylu życia mieszkańców.

Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, o zróżnicowanych metrażach zostaną wyposażone w ponadnormatywne okna, balkony, ogródki i tarasy, które pozwolą docenić walory widokowe otoczenia.

W obu budynkach dostępne będą windy oraz dodatkowo płatne miejsca postojowe w garażu podziemnym, miejsca na parkingu zewnętrznym oraz komórki lokatorskie.

Pobierz standard wykończenia