Lokalizacja

Z widokiem na Beskidy

Niewątpliwym atutem lokalizacji są niesamowite widoki rozciągające się na Beskid Mały od wschodu i na Szyndzielnię, Klimczok oraz Skrzyczne od południowego zachodu. Miłośnicy górskich krajobrazów poczują się usatysfakcjonowani.

Pełna gama aktywności

Unikatowa lokalizacja u zbiegu ulicy Łagodnej i Złotych Kłosów, gdzie powstaną nowe apartamenty w Bielsku – Białej, stanowić będzie doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu i rozwijania aktywności fizycznej w każdym wieku. Bliskość terenów spacerowych Bulwarów w Straconce oraz pasma górskiego Magurka, to ważne atuty nowej inwestycji.

Przyjazna miejskość

Mieszkańcy nowych apartamentów Łagodna będą mogli spełniać swoje marzenia o życiu blisko natury bez rezygnowania z miejskich udogodnień. Lokalizacja osiedla pozwala na wyciszenie, kontakt z przyrodą i aktywną rekreację, oferując infrastrukturę miasta i dzielnicy w zasięgu ręki.

Kameralne położenie, sąsiedztwo Bulwarów Straceńskich z jednoczesną bliskością centrum miasta, bezpośrednią komunikacją z ulicą Żywiecką oraz z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej, to niezwykłe połączenie dwóch światów, stanowiące niewątpliwy atut nowej inwestycji.

Pobierz plan osiedla